| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca are facebook asa mare priza la oameni? Care e secretul?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

In hi5 de exemplu poti vedea profilul oricarei persoane. in facebook te simti mai sigur. eu le am pe amandoua dar cu prieteni diferiti.

| greg a răspuns:

Secretul e ca oamenii se simt singuri.
Mai ales in alte tari.La noi e super.Ai cu cine sa te certi sa te pupi, in Canada sau Sua lumea e ciudata(majoritatea)

| Kyky a răspuns:

Efectul de turma laughing Merge unul, celalalt nu suporta sa nu fie si el pe-acolo si isi face cont. Si uite asa, unul dupa altul, se umple. big grin [asta in varianta amuzanta].
In varianta serioasa: nu stiu. big grin

| Moneyandfame a răspuns:

Si pe mine ma seaca intrebarea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

iat' k cu andreicatalin nu'ss de accord
nu'i ciudata lumea aici ( canada sya )
intokmai k sunt mai comunikabili, mai amabili ahi mai veseli tongue
daca in rom toata lumea era trista aici... e f diferit
n-ai cum s a zici k lumea e ciudata laughing
mai degraba tu esti ciudat kai kritici pe altii laughing
daca o sa tipi pe drum nimeni nu-ti zice nimic.
in rom toti se uita parca ai fi matZIAN laughing deci la rom lumea e ciudata laughing