| Strongman a întrebat:

De ce daca introduc la adresa de mess mai multe id-uri intr-un timp scurt ( cam la 30-60 secunde) si la un moment dat se blocheza si nu mai pot sa mai introduc? Dau FUNDA! Va rog mult de toooot!

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Pt ca nu poti sa introduci mai multe de 10 id'uri pe zibig grin
Dar in cealalta zi poti
Sper ca te'am ajutat:d
Fundasmug

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Pai dureaza pana Yahoo proceseaza un id, trebuie sa vada mai intai daca exista, sa trimita notivicare celui care il are si dupa sa te anunte pe tine ca e totul ok, pentru mai multe e nevoie de mai mult timp, deci daca il "stresezi" cu prea mute de o data e normal sa se blocheze, baga si tu cate unul pe rand, dupa ce vine un raspuns pentru un id baga-l pe urmatorul

| 1n3x a răspuns:

Esti prea rapid pentru acest software inteligent.