| Jeozelin a întrebat:

De ce foarte multi copii il adora pe personajul Sasuke din Naruto...nu ca eu l-as uraa dar vreau sa stiu ce e asa de interesant.

Răspuns Câştigător
| nobilul a răspuns:

Copiilor le plac personajele serioase, puternice si super, in plus toate problemele din serial ii se acordau lui

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...pentru ca asa a fost creat!
de ce lumea il uraste pe orochimaru? pentru ca asa a fost creat! asa se vroia de la bun inceput!
este doar un desen animat pana la urma...

Răspuns utilizator avertizat
| Sclerozul a răspuns:

Porcarie de desen pentru copii tampiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi placea de Sasuke. Este mai interesant... acum depinde fiecare cu parerea lui, eu de exemplu, il admiram pentru forta si puterile lui (acum nici nu imi tin minte nimic) oricum mi-am scricat n hanorac punand semnul ala de pe spatele lui... Vai eram obsedat laughing Decu fiecare are pareri diferite.

| laurash_9338 a răspuns:

Autorul la creat pentru a fi adorat... E un tip misterios cu un trecut trist, toate fetele il placeau cand era mai mic, e foarte popular. E genul de persoana care si in viata reala ar fi placut doar din cauza ca este un tip misterios si face parte dintr-o familia cu o reputatie buna.

| Papi171 a răspuns:

{t. ca este frumooooooos=p~=p~