| Swany a întrebat:

De ce imi apar mai tarziu raspunsurile? straight face

Dupa cateva zile :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Toate intrebarile si raspunsurile trec printr-un filtru de siguranta.
Daca nu sunt probleme in continutul lor, ca: injurii, atac la persoana, etc. vor fi postate toate.
Un pic de rabdare.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Esti inca noua si de aia se intampla asa.Ai putina rabdare. Dupa mai multe raspunsuri ale tale vor aparea.Asa se intampla la cei care nu am intrat de mult timp pe site happy

Shin
| Shin a răspuns:

Esti moderata momentan, raspunsurile tale trebuiesc aprobate mai intai. A durat cateva zile pentru ca a fost weekend si Raluca nu lucreaza in weekend. Mai intra cateodata dar nu este o regula.
Nu-ti face griji, or sa apara.
Numai bine, Shinwinking

| Anto97 a răspuns:

Pentru ca mai intai sunt verificate de adimistrator( sa nu contzina ijuraturi, cuv jugnitoare etc)si apoi sunt publicate daca totul e ok.asa se intampla cu utilizatorii noi pana isi dau seama ce si cum e cul el laughingwinking

| Swany explică:

Bine, am inteles happy

Mersi de raspunsuri.

| ejaxz a răspuns:

Pt ca iti sunt corectate. Dupa 30 de rasp o sa-ti apara automat.

| withoutme a răspuns:

Poate fi si fluxul de informatii, gandeste-te k nu numai tu folosesti acest site...mai sunt o gramada k tinehappy