| ancutsa410 a întrebat:

De ce imi arata ca am dat doar 113 raspunsuri (pe TPU)desii am mai multe raspunsuri date?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Bună! Și eu am aceeași problemă. Mie îmi arată 160 răspunsuri, deși am mult mai multe. Cu punctajul nu am probleme. Dar la răspunsuri îmi arata 160 răspunsuri, dar săptămâna asta am dat foarte multe. Încearca să-i dai un mesaj Ralucăi pe privat.

Du-te sus, dreapta, la "Contact„, unde scrie cu albastru și dă-i mesaj cu problema ta. Raluca te va ajuta. Ea e mereu o draguță și prietenoasă. Mult succes.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o defectiune ale site-ului, care in curand va fi remediata.winking
Stai linistita! day dreaming

| Bacemi a răspuns:

Restul raspunsurilor si implicit a punctelor au fost contorizate insa nu au fost facute publice. Acum se lucreaza la site. Cat de curand posibil se va face o actualizare si vei putea vedea exact situatia ta de pe site. A mai fost si anul trecut o chestie asemanatoare, cand o luna intreaga nu s-a facut actualizarea insa apoi totul a revenit la normal. Nu iti fa probleme. E ceva temporar.

| Vizitiul a răspuns:

Poate unele ti-au fost anulate.

| Malvina24 a răspuns:

O sa-ti arate toate raspunsurile la un moment dat o sa vezi!~Asa se intampla la toti, nimeni nu va ramane nerasplatit pentru binefacerile de pe site! Raluca e o fata inteligenta, se ocupa ea de totul, dar nefiind Dumnezeu e si ea o fiinta nu poate sta 24/24 7/7 pe net, deci putina intelegere!

| Iziii:x a răspuns:

Si mie imi arata ca am 16rolling on the floor
Dar am mai multehappy
Ciudatthinking
Poate au uitat sa ne numeroteze raspunsurilesmug
Punctaju e bun...

| OanaG a răspuns:

E o defectiune, din cauza asta nu`ti apare nici punctajul, cred ca se va rezolva in curand!

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Pentru ca iti apare toate raspunsurile concrete doar dupa 30 de zilebig grin