| SuP3r a întrebat:

De ce in Rep.Moldova nu este mare? Pentru cel mai original raspuns dau funda :X

Răspuns Câştigător
| spuf_8357 a răspuns:

Sa nu isi spele accentu in ea sa dispara, altfel nu ar mai avea farmec moldovenii

6 răspunsuri:
| blackwidow a răspuns:

De ce pui astfel de intrebari cretine? Pentru cel mai original arspuns, iti dau o funda. Peste ochi

| EuNuTu a răspuns:

Pentru ca provincia Basarabia, cand a impartit tara cine-a impartit-o, a fost facuta fara deschidere la mare.

| RaresA a răspuns:

Pentru ca are 5 mil de locuitori laughing si basesc n-are nevoie de ei...

| patriciabianca39 a răspuns:

Buna! Intrebarea ta este foarte stupida si banala(fara suparare).Pur si simplu nu este mare fiindca nu este mare.

| Skizzo123 a răspuns:

Pentru ca republica moldova era mai de mult a romaniei. Romania se bate cu ucraina pe acest pamant, el ea cand al romaniei cand al ucrainei si asa el a devenit stat propriu de aia e asa de mic pentru ca pe el sa batea Romania cu ucraina

| ValerOn a răspuns:

Cine/ce nu este mare? sint moldoveanca) te asigur ca raspuns va fi originalbig grin