| IonutzWoW a întrebat:

De ce insecta va este cel mai mult fricalaughing?

Răspuns Câştigător
| flaby a răspuns:

Paianjen happy

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cam de nici una.Dar urasc sa vad paianjeni/gandaci prin camere deoarece incep sa fac ca o drujba ( poate din cauza ca ma simt neajutorat in momentul ala laughing).

| xlmpq a răspuns:

Urasc albinele

| TSO7 a răspuns:

Gandacii de bucatarie si ceva gandaci cu foarte multe picioare si lungi, blex laughing

| anonymus a răspuns:

IonutzWow

| Adynna_9523 a răspuns:

De Albineee laughing
Fundisaa plizzz :X

| robert123 a răspuns:

De gandacii de bucatarie si cred ca si de paianjeni dar nu prea am avut ocazia sa dau de ei

| dodgerik a răspuns:

Paianjenii imi dau fiori la prima vedere, insa sunt inofensivi.worried

| SexyBunny a răspuns:

De toate insectele imi e frica laughing... dar mai ales de paianjeni, albine, gandacii de bucatarie :-s

| Dyanna_8324 a răspuns:

Goange de bucatarie rolling on the floor