| Pinka18 a întrebat:

De ce Mihai Bendeac nu mai apare la antena1?
Am vazut secvente de la Romania danseaza si nu mai este membru al juriului si nici la icomedy nu mai apare.

4 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Pai Mihai Bendeac si-a cam facut-o simgur ca sa zic asa. Banuiesc ca stii si tu de faptul ca Arsinel la nu stiu cati ani are el si-a facut un transplant de rinichi, parca, si nu a fost corect deoarece el nu a asteptat la coada pentru a primii rinichiul si Bendeac s-a suparat si s-a luat de el si Mircea Badea a sarit si i-a luat apararea lui Arsinel si au inceput sa se certe si aia de la Antena l-au dat afara pe Bendeac, bine mai facuse el cate ceva. Dar daca chiar vrei sa il vezi sa stii ca va fi in nu stiu ce emisiune la ProTv, tot nu scapam de el, mie nu chiar imi place de el.
Sper ca te-am ajutat.

| soloangel01 a răspuns:

Am vazut pe fb ca si-ar fi dorit sa se sinucida, poate are vreo depresie sau ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru soloangel01):

Dacă se sinucide cu tot atâta precizie cu cât îşi joacă rolurile, sigur o va face ca fosta ţoapă căsătorită cu Pepe.

| SlєndєrGirL a răspuns:

De jmecher si de ambitios. mai zi ceva