| Flöricicä a întrebat:

De ce multi oameni zic ca I-phone este pentru prosti si fitosi?

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Pai nu de mult mi-am luat un i-phone si prieteni imi zic ca e un lucru de mantuiala si ca e de fitosi
dar mi-am dat seama ca multi nici nu stiu sa il foloseasca si ii ajunge ciudalaughing

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Invidiosi

| ΔH a răspuns:

Deoarece costa o gramada de bani si e o prostie de telefon...
O prostie...
in europa de obicei Apple e considerat de fite dar nu mi se pare, am ramas cu un gust amar in gura legat de produsele Apple.

Android Rulez!
Daca vrei telefon, ia cu incredere unul cu Android.

| solumaam a răspuns:

Singurul motiv este INVIDIA laughing
Stai linistit si nu te lua dupa toti fraierii!

| KissSummer a răspuns:

laughing. eu nu stiu cine a zis asta. dar fiecare isi cumpara ce tel ii place. laughing fie ca e de fite fie ca nu.winking

| NoCharachter a răspuns:

Pentru ca ei n-au unul de aia laughing. Sunt gelosi.

| jimmyvnasss a răspuns:

Deoarece acei oameni considera telefonul a fi un simplu obiect cu care poti comunica cu cei din jur, si se multumesc cu un telefon clasic si ieftin si nu ar da atatia bani pe un i-phone pe care il considera o fita, iar daca ai fi un om destept nu ai da atatia bani pe un instrument care face acelasi lucru precum altul mai ieftin. (asa cred eu ca ar gandi anumiti oameni )