| GreenJoker a întrebat:

De ce nu castiga chicitoarele la 6 din 49?(ma macina intrebarea asta...)

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Bravo asta le cer si eu mereu cand sar pe mine ha ha ha Am promis ca le dau jumatate dar tot nu vor Bravo pentru intrebare Sa traga toti concluzii din ce ai intrebat

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ai vorbit si tu de te-ai rupt(chicitoarele)
pai cum sa castige daca tot ce fac ele e pura ghiciala de-aia le si spune ghicitoare

| mistikk a răspuns:

Pentru ca sunt cinstitelaughing

| Muhteşem a răspuns:

Pentru ca ghicitul e o vrajeala, prefacatorie, eu nu cred in ele...te minte pe fata.

| seby005 a răspuns:

SAl nu le plac bani nemunciti, pa

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| kassak a răspuns:

Pentru ca nu spun adevaru...