| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi arata informatia fisierului cand pun sageata la mouse?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poate nu tii destul mouse-ul pe el... Iti afiseaza informatia daca dau click dreapta pe fisier si selectezi proprieties...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Properties... sorry...

| claudiarebecca a răspuns:

Daca vrei sa vezi informatia fisierului cel mai sim[plu, decat sa astepti sa afiseze cand pui sageata la mouse, e sa dai click dreapta -> properties

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De smecher

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu merge

| sleepersev a răspuns:

Trebuie facuta o setare in "Folder Options"

Deschizi "folderul" mergi la meniul Tools, Folder Oprions, selectezi tab-ul "view", si bifezi optiunea "display file size information in folder tips"

| buda a răspuns:

Nu e buna
aplaca video