| kUuKii a întrebat:

De ce nu imi dati si mi fundita ca doar va raspund la intrebari straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca ai 2 fundite, oricum, incearca sa raspunzi cat de bine poti tu si nu raspunde decat la intrebarile la care stii sigur raspunsulwinking. Incearca ca prin raspunsul tau sa nu te legi de nimeni, sa nu faci mistouri, sa nu-ti bati joc de nimeni si incearca sa nu isti nici un conflict si nici-o discutiewinkingsi vei avea sanse mari sa primesti funditawinking. Succeshappy.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fundita nu se da la toti happy Se da numai celui care a raspuns cel mai binewinking Ca sa ai fundite trebuie sa raspunzi foarte bine la intrebariwinking
Succes!big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mna deja am răspuns 4 la întrebarea ta... să văd eu cum împarţi fundiţa la toate patruhee hee

| DeNyyy a răspuns:

Pai trebuie sa raspunzi cat mai bine... mie imi apare cate o fundita in fiecare zi laughing

| hamsterx a răspuns:

Asta depinde si de modul cum raspunzi la intrebari...nu dispera o sa primesti si tu funda, pana la urma nu asta conteaza pe TPU, ci cat de mult ii ajuti pe ceilalti. uite ca sa nu zici ca sunt rea du`te la ultima mea intrebare, aia cu horoscopul si scrie si tu acolo ceva, si iti dau tie fundita happy daca asa de mult iti doresti.bafta de acum incolo :*:*

| Alex_7297 a răspuns:

Că nu vrem, te discriminăm!

| Ionutzsa a răspuns:

Fundita se acorda celui mai bun raspuns. In cazul in care exista mai multe raspunsuri bune / corecte, cel care a pus intrebarea are dreptul sa aleaga raspunsul care i se pare lui cel mai adecvat [cel care l-a ajutat]. Daca el nu alege, cei care administreaza site-ul vor da fundita raspunsului are cele mai multe voturi de folositor, inteligent.

Tot ce poti face ca sa primesti fundite e sa raspunzi la cat mai multe intrebari, corect [ sa stii despre ce vorbesti laughing] si sa-ti spui parerea [ fara raspunsuri dinalea copy-paste decat acolo unde este cazul ] :d
:*

| silver19 a răspuns:

Daca vrei o sa-ti dau eu dar sa raspunzi pe la mine cand mai pun cate o intrebare ca si asa nu costa nimica o fundita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundita nu poate sa ti-o dea decat cel care pune intrebarea. Incearca sa raspunzi la cat mai multe intrebari si cat mai bine si o sa ai multe fundite, dar scopul TPU nu sunt funditele, este mai important sa ajuti pe cineva decat sa primesti o fundita :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai pile... ei sa lasam gluma deoparte, raspunzi dar trebuie sa ai si raspunsuri bune, folositoare, nu asa ca sa... oricum fiecare alege raspunsul care il considera el mai bun asta e! Succes