| maryusyonut23214 a întrebat:

De ce nu imi merge metin2 ro?
Imi apare: Other program is already patching.
Waiting on Exit process. Waiting on Exit process.
Ce trebuie sa fac? dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Programul este preea plin.cu hackeri.iti zice ca trebuie sa faci.mai incearca

3 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Asta inseamna ca ori nu iti merge ori nu e compatibil cacul tau cu metin2 ro joacate pe En acolo pe meang cate pot creste eu

| maryusyonut23214 explică:

Mi-a mers metin2
Si cand vroiam sa ma joc mi-a aparut :Other program is already patching.

| EMILIANmetin2 a răspuns:

Dc nu intra in metin2 ro? Pana acum mergea dar acum apare,, patchserverlist transfer failed(errorcode=SRF12029)''l-am scos si instalat din nou dar tot nu merge, daca stiti plz lasati mersaj la id emilian_scorpionul08