| яσxчк a întrebat:

De ce nu ma lasa sa descarc ceva de pe net pe windows 7... e ceva problema in WINRAR? ajutati-ma va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Da mai multe detalii. Winrar-ul nu are nicio legatura cu descarcarea fisierelor de pe internet. Acest soft ajuta doar la decomprimarea/comprimarea fisierelor.

| Meow15 a răspuns:

Intra in My Computer si daca acolo la windows este ceva cu rosu. inseamna ca nu mai ai memorie. Si pentru a descarca altceva trebuie sa stergi cateva programe, poze sau jocuri (care nu iti mai trebuie ). apoi intra din nou in my computer si daca unde era aia cu rosu acum e verde poti sa descarci.

| watervichea a răspuns:

Daca nu se primeste sa copii asa foloseste programa dmaster. Succese!