| JustMelavJustMe a întrebat:

De ce nu ma lasa sa postez mesaje imi zicce nu stiu eu ce prostie cum ca trebuie sa confirm adresa de mess. Si cand dau clik imi apare o trasnaie... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cauta un e-mail in inbox, cauta si in Spam. Trebuie sa-ti confirmi adresa de e-mail, iar peste cateva ore vei putea sa postezi pe TPU linistit/a. Succes! Numai bine!

P. S. Bine ai venit printre noi!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Andrusca11, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| εїз a răspuns:

Să dai mesaje private altora de pe TPU? Trebuie să intri pe email-ul tău, şi să îţi confirmi contul de TPU, altfel nu poţi.
Pa, pa

| IoanaBogdana a răspuns:

Inseamna ca nu ai confirmat adresa de mail. trebuie sa intri pe contul tau yahoo!(adresa de mail) si sa faci urmatoarele:
te duci la inbox. daca acolo nu e niciun mesaj din partea TPU inseamna ca se afla la spam. deschizi mesajul si o sa vezi ca o sa-ti dea acolo un link pentru confirmarea adresei. sper ca te-am ajutat! funda?

| Luci99 a răspuns:

Trebuie sa dai click pe linkul confirma adresa de mail si apoi intri pe mail si iti mai apare un link, care te trimite la TPU...si gata

| Donytzu_1698 a răspuns:

Intra pe mail si confirma adresa de mail!
mult succes