| Albinuțăă a întrebat:

De ce nu mai primesc cadou pe hi5 alaturi de invitatie la joc? inainte primeam. acum nu mai primesc.straight face

4 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Invitatile le primesti de la prietenii atunci cand te invita la joc. Poate prieteni tai nu mai trimit invitati. Si asa se explica cum tu nu mai primesti.

| Ionii13 a răspuns:

Invitatiile la joc le prrimesti de la prietenii tai. De exemplu la burn buddy cand primesti invitatie inseamna ca acel prieten al tau te invita sa joci si sa il bagi la prieteni. Asa este si cu celelelate jocuri. Daca tu nu primesti invitatii de la ei ce mai astepti? Invita'i tu! Ofera'le tu cadouri sa joace alaturi de tine! >:d

| Paty7 a răspuns:

Buna! Nu mai primesti pentru ca prieteni tai nu iti mai trimit sau ai bifat tu o casuta in care sa nu ti se mai trimita invitatii.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 sucks