| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa schimb avatarul la yahoo messenger? am incercat de toate.de la dezinstalarea lui si reinstalare.la dezinstalarea flash player-ului si reinstalarea lui.nu stiu ce sa mai fac.aa.si nici statusul nu imi mai aparecrying.Help pls

Răspuns Câştigător
| octavian a răspuns:

Pupimik
WoooooooW surprise
la mine la fel era problema ca nu puteam schimba avatarul! si mi-am reinstalat windows-ul si merge! dar la fel pina la un anumit timp! incearca si tu?!?!?! eu ti-am dat un sfat dar nu sunt sigurhappy

44 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa dezinstalare, sterge intregul folder Yahoo \ Messenger din Program Files!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Si eu am avut probleme de genul asta.Nu mi se schimba avatarul si nici statusul. Mi-a luat mult timp pana sa-mi dau seama ca e din cauza prea multor id-uri online. De cand mi-am schimbat id-ul si am mult mai putine id-uri totul merge perfect.In fosta lista aveam vreo 800 de id-uri in lista + vreo 300 in ignore list

| Inamicul a răspuns:

Asta o sa te ajute cu siguranta! http://ymessenger.ablog.ro/......enger.html

| George1176 a răspuns:

Mie mi se vede avatarul dar cand intreb pe cineva imi zice ca il am negru? Dece oare Statusul merge...si am 27 de id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yahoo sax asta e adevarat sad zicea cineva ca sia facut alt id si ca e de la prea multe iduri eu am un in vechi l-am schimbat pe unul noi cu mai putine si la cel nou imi face probleme so... windowsul nul dezinstalez so nu stiu astept ca am auzit ca se lucreaza la yahoo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Me 2. aceeasi problema [-x am dezinstalat si reinstalat de 10 ori. fara effekt .am incerct cu un id gol. nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luati ultima versiune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi merge nici mie statusul si l-am instalat messul de 10 ori dar in zadar! help me! pls!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sad nici eu nu pot schimba avatarul. am instalat si dezinstalat messul de nu stiu cate ori si nici stsul nu merge. am sters si folderul yahoo... degeaba. Nu merge nimiccrying((. windowsul nu vreau sa il reinstalez... si nici idu nu prea as vrea sa il schimb sad. Ce altceva as mai putea face?crying( help pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns anonim

Am aceeasi problema, mie imi ramane agatata o poza, o sterg de peste tot posibil iar cand redeschid mess ul tot pe aceea mi-o da,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The same problem. nu merge de nicio culoare, de aseara tot incerc sa il schimb, am luat toate pozele la rand si cu niciuna nu vrea. si ca si cum nu era de ajuns, acum vad ca nu imi mai apare nici fereasta in dreapta jos, unde zice care a intrat sau a iesit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of, mare problema...nu-mi merge avatarul... apare o singura imagine... orice ar fi...am sters-o din pc, dar tot apare...am reinstalat messenger 9, degeaba...probabil se lucreaza (la yahoo), toti cei din lista mea au avatarul blocat[hee hee], asta e...nu credeti supiditatile cu dezintalarea windows-ului...este o mare prostie...doar asteptati... e-mail: Hack_rullz15@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dai acolo sus unde iti aparea poza si dai pe o poza simplu ca buna ziua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceiasi problema.....cum am rezolvato? mi-am facut alt aidwinking sau ar mai fi ceva....sa mai stergi id-uri din lista tabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine nu se vede se vede negru cand vb cu cineva si asa se vede un smiley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dezinstalat id de multe ori...se schimba numai cand vrea el... m-am saturat...eu cred ca e de la adobe flash player...am incercat toate posibilitatile nimica...help plss...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dezinstalat id de multe ori...se schimba numai cand vrea el...m-am saturat....eu cred ca e de la adobe flash player...am incercat toate posibilitatile nimica....help plss....

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va schimbati id-ul. nu stergeti id-uri. nu va mai luati dupa prostiile astea de la toti n00bii... e o problema la serverul yahoo, cred ca vor sa trecem pe mesul acela 10 sau cel pentru VISTA> incercati la mine merge. YAHOO MESSENGER VISTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va schimbati id-ul . nu stergeti id-uri . nu va mai luati dupa prostiile astea de la toti n00bii ... e o problema la serverul yahoo , cred ca vor sa trecem pe mesul acela 10 sau cel pentru VISTA> incercati la mine merge. YAHOO MESSENGER VISTA !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate daca se lucreaza la yahoo mess d c nu sa anuntat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putem vb aici si iti explic ce trebuie sa faci ca am fost in aceeasi situatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai mess 9 si mozila instalat ca cele mai noi nu sunt bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine nu merge nici cu messenger 9, nici cu 10... am formatat si instalat win degeaba, am sters index din profiles, nimic nu s-a intamplat! partea naspa e ca e chiar urata poza daca era una mai acceptabila mergea, ultima varianta ar fi schimbarea id`ului care nu vreau asta. deci de 2 saptamani ma chinui, nu stiu ce sa mai fac, am curata si cache din browser nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterge toate persoanele de la ignore...la mine a mers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchide-l si deschide-l!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte usor stergeti cand ati dezinstalat mesu stergeti tot folderul yahoo mesenger si instalati pe urma va zic eu ca mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm.Aceasi problema cu avtarul nu pot pune alte poze deoarece se blocheaza messul si trebuie sa ies imd dupa el Si la fel si cu hi5 nu merge sa incarc poze am reinstalat si nu merge straight face sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mess ai?
poate te pot ajuta
dowloadazetzi yahoo messeneger 10! ca e super
si pe el marge tot
winking
happy