| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa schimb avatarul la yahoo messenger? am incercat de toate.de la dezinstalarea lui si reinstalare.la dezinstalarea flash player-ului si reinstalarea lui.nu stiu ce sa mai fac.aa.si nici statusul nu imi mai aparecrying.Help pls

Răspuns Câştigător
| octavian a răspuns:

Pupimik
WoooooooW surprise
la mine la fel era problema ca nu puteam schimba avatarul! si mi-am reinstalat windows-ul si merge! dar la fel pina la un anumit timp! incearca si tu?!?!?! eu ti-am dat un sfat dar nu sunt sigurhappy

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mess ai?
poate te pot ajuta
dowloadazetzi yahoo messeneger 10! ca e super
si pe el marge tot
winking
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu cum sa-mi schimb avatarul-)cu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine sti dc nu merege yahoo mesenger cine stie sa ras pliz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva dc nu pot sa schimb poza de la avatar poate sa imi raspunda cineva
astept raspuns

| George1176 a răspuns:

Mie mi se vede avatarul dar cand intreb pe cineva imi zice ca il am negru? Dece oare Statusul merge...si am 27 de id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma instalativa yahoo mes 11 la mine asa facea si am instalat yahoo mes 11 si mia mes toate avatarele ciar sa schimb si pozele daca nu va mere schimbativa windowsul de la el pote fii problema?

| Inamicul a răspuns:

Asta o sa te ajute cu siguranta! http://ymessenger.ablog.ro/......enger.html

| andre_1577 a răspuns:

Merge doar daca este descarcat dupa net

| cristi09 a răspuns:

Pentru avatar : va alegeti un avatar si apoi deschideti o fereastra (cun ca ati vrea sa scrieti ceva cuiva...)dati clic dreapta pe "poza de la avatar" din acea fereastra si apoi "share my picture" si o sa va apara poza la avatar jos in fereastra si sus la mess.big grin sper sa va fi fost de folos

| TheDarkness a răspuns:

Am gasit o rezolvare la aceasta problema dar e cam complicata dar merge :d
http://www.naco.myforum.ro/nu-merge-sa-schimb-avatarul-la-ym--vt6826.html

| Ciprian_5382 a răspuns:

Am mah YM 10 si tot nu pot pune un avatar nou angry

| Cheloo_4836 a răspuns:

Hai sa iti spun povestea mea! happy Si eu tot la fel nu mergea sa pun avatar deloc si am dezinstalat mess 11 am bagat mess 10, apoi am dezinstalat mess 10 am bagat messs 9, apoi am dezinstalat mess 9 am bagat mess 8, apoi am dezinstalat mess 8 am bagat mess 11 pentru ultima oara si mi-a mers la mess 11 laughing serios acum nu glumesc rolling on the floor

| GoodLikedulcik a răspuns:

Poate ee si neTu slabhee hee)

| crycro a răspuns:

Va dau un sfat mie mi-a mers, presupun ca fiecare a setat la optiunile mess-ului remember mai id & password si celelalte imm aveam aceiasi problema ca sivoi am sters imagine de peste tot am reinstalat mess-ul nimic dar apoi am setat imagine care o doream am dat ok am esit am debifat obriunile inainte de logare. apoi am intrat si mi-a mers eventual daca nu merge din prima mai incearca o data.big grinhappy