| LittleZyzy a întrebat:

De ce nu merge sa trimit mesaje? E ceva in neregula cu site-ul? thinking

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am avut si eu aceasta defectiune dar acum s-a remediat. Asta a fost acum vreo 2 zile. Ma gandesc ca sunt modificari la script... sau ceva. Oricum scrietii cel mai bine Ralucai. Daca nu s-a rezolvat cumva intre timp. La mine merge sa trimit sau sa primesc mesaje.

3 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nici eu nu pot... sad

| DenissaDeea a răspuns:

Eu cred ca este o defectiune la mesaje, nici eu nu pot trimite, sau s-a schimbat ceva pe sit, ori cred ca e nevoie sa iti adaugi prieten persoana careia vrei sa trimiti mesajul.(cel putin asa cred eu)

| ciprian_3925 a răspuns:

Nici eu nu pot sad imi apare asta """Fatal error: Call to a member function insert() on a non-object in /home/tpuro/application/default/controllers/SiteUsersController.php on line 2416"""