| sym0nyck a întrebat:

De ce nu-mi pot vedea toate raspunsurile la intrebarile de pe TPU? angry

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna.Si mie mi se intampla la fel, insa am schimbat browserul.
Eu folosesc Operahappy
Acum, mie imi apar imediat raspunsurilethinking
Kisseskiss

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asteapta putin.Este o defectiunewinkingDaca nu se rezolva, scrie-i Ralucaiwinking
Mult succes!love struck

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

O sa apara in cateva minute... daca nu da-i un mesaj Ralucai.

Bye

| JackieSue a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de cateva ori azi...pacat ca erau raspunsuri bune sad

| Elena97M a răspuns:

Se mai intampla. Asteapta putin sau poate mai mult si vor aparea.

| ancalazar a răspuns:

Probabil ca inca nu au fost confirmate ....cum se intampla acum la mine happy

| SpikE a răspuns:

Nu stiu asa se intampla si la mine dar apar mai devreme s-au mai tarziu