| xdpicolino9495 a întrebat:

De ce nu pot adauga pe nimeni la lista de messenge?
Imi spune: There was an error in server while trying to add a contact.Please try again.
De 1 saptamana imi spune asta, am instalat si [re]instalat messenger-ul de "n" ori.
Cel care imi da raspunusul bun ii dau FUNDA

4 răspunsuri:
| robinho17 a răspuns:

Probabil versiunea pe care tu ai descarcat-o are virus sau nu se potriveste cu windows-ul tau.

*Incearca sa instalezi o alta versiune.

| Qi_Florin_1950 a răspuns:

Sterge toate contactele care nu au raspuns inca cererii tale de prietenie. Deci sa nu ai in lista "Add request pending"
Sursa: http://mipedia.com/yahoo-messenger-cant-add-contacts-solution/

| Iarina2 a răspuns:

Pai iti dau un exemplu nu pune asa
: ana_roxana ci pune : ana_roxana@yahoo.com. Sper sa mearga happy

| Pustiu_Pustyu_1993 a răspuns:

Si mie imi face la fel. sad