| DeadSpace a întrebat:

De ce nu pot sa instalez teme pe nokia 5800?

Răspuns Câştigător
| Stunt3r a răspuns:

Pentru instalarea a noi teme pe majoritatea telefoanelor trebuie adaugate in ele prin Download Mode a telefonului eventual trebuie resoftat! Este riscant acest lucru deoarece iti poti arde placa de baza. (eu am reusit pe un telefon dar pe altul l-am stricat).
Nu este de joaca cu asa ceva... daca nu esti expert nu te pune sa faci ce am spus mai sus, du telefonul la un Service de telefoane si dai acolo 20 lei ca sa iti bage tema.