| n0name a întrebat:

De ce nu pot sa intru in oras pe lady popular? am instalat adobe flash player a 10 a oara si nu mergesad dau funda la solutie:X

7 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe Mozila FireFox pentru ca pe Internet Explorer nu merge. Sper ca am fost de ajutorhappy

| Cristianne a răspuns:

Si eu am facut la fel.nici la mine nu merge. sper sa gasesc solutia si daca da tio zic ok? imi poti spune cum imi schimb parul si culoarea? ca nu merge...pls help!

| Vogelspinne a răspuns:

Incearca sa intri de pe Mozila FireFox big grin

| n0name explică:

Problema e ca nu vreau mozila;(

| roxitm a răspuns:

Instaleaza mozilla firefox...

pe mozilla merge super bine

| roxitm a răspuns:

Instaleaza mozilla firefox...

pe mozilla merge super bine

ca si eu joc lady popular si nu imi mergea pe explorer

am incercat pe mozilla si a mers

Bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Mozilla FireFox si cand dau la oras nu imi merge imi spune sa instalez Adobe flash player 10 cand il iau si vreau sa il instalez nu ma lasa...crying ce sa fac...va rog cine stie sa imi spuna