| GreenJoker a întrebat:

De ce nu se posteaza raspunsurile mele.am asteptat dar tot nu se posteaza, de ce? fundita celui care raspunde corectlove struck

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca aproape toti, daca nu chiar toti, avem probleme cu postarea pe TPU si chiar cu navigarea, merge foarte greu, se intrerupe si apare o scuza cu probleme tehnice. Nu este de prima data, pana acum a fost de cateva ori, se pare ca serverul ori/si programul TPU nu mai fac fata/fac cu greu fata numarului de utilizatori. Se tot promite rezolvarea dar nu se stie cand, asa ca trebuie sa asteptam, noi nu putem face nimic. Da de mai multe ori raspunde si odata iti va apare ca raspunsul exista in baza de date, eu asa procedez si apoi merg mai departe. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

Din cate am observat, serverul este plin, ceea ce a dus la intarzierea raspunsurilor. Sper sa nu ma insel.

| ValerieCantDance a răspuns:

Este o problema cu TPU. Si mie mi se misca greu, imi da erori si am probleme cu intrebarile si raspunsurile. Din cauza serverului.