| wizopo2 a întrebat:

De ce nu toti concurentii de la Romanii au talent nu au fost aratati la tv?

10 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Deoarece durata maxima pentru o persoana (un grup) este de 2 minute.
Ar dura mai mult de doua ore daca i-ar arata pe toti + ca ne-am plictisi. Ratingul ar scadea si nu ar mai fi foarte vizionat.

| RyugaHideki a răspuns:

A fost odata un om mai invarsta cu un fel de lant incalcit si a spus ca il poate desface in 5 minute.(a spus asta dupa ce a primit 3 de X) Dupa i-a spus Andi ca are doar 2 minute la dispozitie sa isi arate "talentul"
Tu chiar crezi ca se duce jumate de ora cu fiecare concurent? -_- maxim 1-2 minute ca sa il faca sa ii treaca emotiile. O publicitate dureaza maxim 14 minute, altfel postul va fi sanctionat(a patit-o PRO tv-ul acum cativa ani)
Atunci cand sunt filmati stau mai mult cu oamenii aia ce vrei..sa stea si sa ii intrebe: esti pregatit? gata du-te. nu..trebuie sa faca putin show. Uneori ma uit la Romanii au talent doar sa ii vad pe aia doi cum glumesc si pe Mihai Petre. talentele nu sunt impresionante la toti, dar cine are..are.
P.S: cu unii stau la interviu 5 minute..cu altii 10 secunde..cat sa spuna toti nu.

| William a răspuns:

Au fost prea multi concurenti si nu avea cum sa ii arate pe toti in cateva ore.

| vali1985 a răspuns:

Concurentii care au trecut din semifinala trec in finala, iar ceilalti se duc acasa.
Semifinalele se grupeaza in 5 semifinale.
De aceea nu ii arata pe toti.

| KosmYnTDR a răspuns:

Deoarece showul are o durata limitata de timp.

| Here4u a răspuns:

Se referea daca au fost dati la stiri, iar RyugaHideci a spus ca doar 2 minute se poate vorbi despre acel subiect!

| Here4u a răspuns:

Pentru ca spune clar! Mai citeste odata intrebarea!

| GizazCraist a răspuns:

Deoarece sunt selectari doar cei mai "interesanti"

| danielgrig a răspuns:

Si cei care merg fara nici un talent la ce sa ii arate?

| Butterfly2012 a răspuns:

Pentru ca nu au destul timpp sa-i arate pe toti ei sunt f multi si ii selecteaza sa-i arate!