| Misspink2000 a întrebat:

De ce, pe Facebook, Fuego este bagat ca varianta de raspuns la toate intrebarile? M-am saturat!

12 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Daaa, buna intrebare, mie una mi se pare haios.laughing

| Misspink2000 explică (pentru MyMindRules):

Mie,nu.Ma enerveaza la culme!

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Si eu am vazut aceasta problema si sincer m-am cam saturat este o gluma cu fuego de mult dar s-a cam invechit numai ca unii nu prea isi dau seama...winkingAm vazut si raspunsuri dezaprobatore pentru ei dar nu prea se potolesc ar trebui sa gasesca ceva mai buna ca gluma.hee hee

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Pentru ca oriunde este distractie trebuie sa fie si un distrugator de atmosfera. Oriunde e ceva fain trebuie sa fie si un jeg pe acolo si tot asa.Din punctul meu de vedere Fuego e singuru ce sa descrie acel lucru ce strica totulaughing

| Seby90 a răspuns:

Raspunsul meu la intrebarea ta este... Fuego.

| DarkBlood32 a răspuns:

Ca sa te saturi tu.
Funda? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy!

| CleverAdvisor a răspuns:

Da,ar trebui inlocuit cu "Delfin"

| Misspink2000 explică (pentru CleverAdvisor):

Mai nou apare si Irina Loghin.

| shtefy a răspuns (pentru Misspink2000):

Mai nou si cristian gog laughing)))

| Macioi a răspuns:

Din cauza lui Bendeac
parerea mea!big grin