| vlagnar99 a întrebat:

De ce se zbate toata lumea petru funda? Castigati ceva daca aveti mai multe funde?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hirako a răspuns:

Nu, cei care se zbat pentru funde nu stiu ce inseamna un Site.

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Nu e nimic important la funda asta, dar te consideri mai capos decat altii.intelegi?

| liveplus a răspuns:

Da daca ai mai multe funde primesti puncte si cresti in clasament nu ti-ar veni sa crezi cate funde are utilizatorul anului trecut.

| Lio a răspuns:

Dap,un loc mai bun in rank.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au impresia ca vor fi vazuti cei mai intelepti oameni de pe TPU
Cred big grin

| Andreea0103 a răspuns:

Nu stiu...eu acum mi-am facut cont pe TPU si inca invat ce e pe aici...:*.si vreau sa-mi fac prieteni.:d