| tammyta a întrebat:

De ce sunt 5 semifinale la "Romanii au talent"? In sezonul 1 nu erau 4?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Au fost mai multe talente anul asta decat anul trecut tongue
Care finalist este preferatul tau?

| tammyta explică (pentru pwp):

Cristian gog.Ala cu magia, al tau?

| pwp a răspuns (pentru tammyta):

Krem love struck

| KirigayaKirito a răspuns:

Simplu, sunt mai multi romani talentat si au decis sa se faca 5 semifinale, sa le dea si celorlalti o sansa, sa aiba de unde alege marele castigator!

| BellaKiოNana a răspuns:

Pentru ca sunt mai multi concurenti. big grin

| MaskedMan a răspuns:

Pai acum s-au schimbat lucrurile...Au inceput sa fie 5 semifinale Si pe data de 12 Mai este Finala. Funda plis n-am nici unasad

| MaskedMan a răspuns:

Si nu sunt hacker is logat pe facebook asa apare numele lolhappy

| SmoKeM a răspuns:

Pentru ca anul acesta au foat mai multi concurenti funda?