rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

De ce unele intrebari nu sunt trimise imediat?

Răspuns Câştigător
| J7anine a răspuns:

Pentru ca intai trebuie sa fie aprobate... de suswinking

7 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 explică:

Vorbesc despre un raspuns de al meu care inca nu a aparut desi l-am postat de vreo 5 ore - referitor la diferenta dintre telecomanda si radiocomanda

rroxi44
| rroxi44 explică:

Scuze, asta era un raspuns postat, dar nici intrebarea cu "De cate culori poate fi nisipul plajelor" nu a fost postata inca...

| sonya a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fie aprobate.

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

In cazul utilizatorilor neinregistrati sau al membrilor noi, care au mai putin de 5(?) raspunsuri aprobate, este necesara validarea acestora inainte de a fi publicate pe site.

luciana
| luciana a răspuns:

Da Ptr. ca ele se triaza, se verifica ce scrie fiecare si apoi se pot aseza pe forum...

| J7anine a răspuns:

pentru ca trebuie sa fie aprobat mai intai

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Mai dureaza putin pentru ca pun mai multi intrebari deodata si nu pot fi aprobate toate deodata.O zi frumoasa sa ai