| Raressunteu a întrebat:

De ce unii cred in fantome mai ales in teresa figaldo asta? Si ma rog cine este asta. Am citit ulte intrebari despre ea si vreau sa mai intreb daca chiar exista mess sau facebook? Si in fine umbla fantomele pe telefon?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

NU trebuie crezut sub nicio forma in astfel de prostii.Nu se intampla nimic daca nu dai mesajul mai departe, ba din contra iti merge chiar foarte bine.Bafta! big grin

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Niciodata nu am crezut in asa ceva si nu am dat mesajul mai departe. Sunt bine sanatoasa.
Bafta!