| Sconcsiş a întrebat:

De ce unii useri dupa ce raspund cersesc fundita? E foarte enervant...
"X a raspuns:
bla bla bla bla bla. fundita?batting eyelashes :*"
Ce cred ei ca rezolva cu asta? Eu unul le dau stupid daca cersesc fundita... Parca eram pe site-ul asta sa ajutam nu la goana dupa fundite... straight face

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mda...eu nu-i bag in seama big grin
dar daca chiar merita, le-o dau!

| ahlrh a răspuns:

Ei cred ca daca astrang multe Raspunsuri Castigatoare (Funditze), devin experti TPU..., eu nu incurajez CERSITUL, asa ca si eu le dau stupid si nefolositor.

| Mentaaaaa a răspuns:

Din nefericire asta este adevarul... site-ul asta nu mai are useri care sa ajute cu adevarat. Rar mai gasesti cate unu' mai rasarit care sa se dedice in tot si sa ajute cu sufletul.

| Alynutzaaa a răspuns:

Toata lumea doreste sa ajunga Expert TPU, Utilizatorul anului si asa mai departe, dau raspunsuri rapide si la sfarsit exact cum ai mentionat si tu, cer fundita!
Mie sincer mi se pare un gest urat deoarece chiar daca raspunsul este bun, si de ajutor.ai impresia ca ti s`a oferit acel raspuns doar pentru a primi fundita!

Parerea mea este ca ar trebui sa raspundem, sa asteptam, si in cazul in care raspunsul dat este considerat castigator sa ne multumim, daca nu sa ne gandim ca intr-un fel am fost si noi de ajutor!

Sarbatori Fericite!

| Sconcsiş explică:

@daniEL88
Pai da, dar de ce m-a ajutat pe mine? Ca sa ia funda si sa urce in clasament."

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Asa fac si eu, pun pe stupid si nefolositor cand vad cate un prost/proasta, suntem aici ca sa ajutam pe altii nu sa obtinem cat mai multe fundite.nu conteaza daca avem fundite sau deveni expert etc.conteaza sa ajutam pe altulwinkingSconcs."fundita"?laughing

| 54ndy a răspuns:

Prietene eu nu am cerut şi nici no să cer niciodată, şi ai dreptate cu cerşetoria de fundiţe.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Chiar la asta ma gandea si eu acum cateva zilestraight face. da e adevarat ce ai spus.asta e. unii vor doar fundite nu vor doar "satisfacerea" ca i-au ajutat pe altii.happy Pa-pa:*.

| daniEL88 a răspuns:

Cersesc deoarece utilizatori ca tine nu apreciaza faptul ca ei au dat din timpul lor pentru a te ajuta pe tine. Pentru ca daca tu sau altul ar aprecia din raspunsurile primite pe cel folositor, atunci cand un altul cauta intrebarea respectiva stie care raspuns ti-a fost util si nu mai intreaba odata. Deasemeni o persoana ce si-a capatat un anumit numar de fundite e pentru ca are experienta si poti aprecia ca utilizatorul respectiva nu vb degeaba. (exemple brigaela, noname). deci nu mai fi ignorant sa dai stupid la un raspuns probabil bun ci apreciaza unde ai de apreciat. (daca mi-ai dat stupid inteleg cat de mult ai inteles). Sarbatori fericite!