| RELU2749 a întrebat:

De ceva timp nu mai pot adauga contacte noi in lista de yahoo messenger.Cand dau da adaug pe cineva imi spune sa incer mai tarziu.si am incercat si tot asa.Ce pot sa fac pentru a adauga noi contacte?
Dau funda!

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai in primul rand ar trebui sa stergi contactele din Adress Book si daca ai mai mult de 999 de contacte nu mai merge happy.

| kiv1990 a răspuns:

Numai 999

| TURCUL0001 a răspuns:

Trebuie sa mai stergi din contacte.

Răspuns utilizator avertizat
| Ky_Mi_1998 a răspuns:

Asta inseamna ca ai intrecut limita de prieteni. iti sugerez sa stergii cateva persoane din lista (tu alegi pe cine ) si apoi incearca din noi sa adaugi persoana dorita in lista. happy sper ca te-am ajutat happy