| QUM a întrebat:

De ceva timp nu prea mai visez nimic, adica poate visez mereu ceva dar nu imi amintesc deloc ce...Voi ce vise aveti?

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

De obicei visez chestii de groaza dar in ultimul timp nici eu nu-mi mai amintesc ce-am visat in noaptea respectiva XD

| mel24 a răspuns:

E posibil sa nu iti amintesti ce ai visat.Am inteles ca pe parcursul unei nopti intregi de somn avem milioane de vise. Si eu am tot felul de vise, unele frumoase altele urate. Si mie mi-s-a intamplat sa nu mai imi amintesc ce am visat.

| mirumiru366 a răspuns:

Visele mele sunt ciudate

| unknown78 a răspuns:

E ceva normal sa nu iti amintesti ce ai visat, sau e posibil sa fi visat si nici macar sa nu stii, visele depind de viata ta de zi cu zi.