| mariabianka1_1468 a întrebat:

De cine va place de la miss fata d la tara?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Alina si Loredana. Super tare emisiunea. Pe mine m-au amuzat cum se certau ierilaughing Haide Georgiana! Misca-tee fatalaughinglaughinglaughing Si super tari probelehappy

| booboorooza a răspuns:

Alina tongue

| Denisa60 a răspuns:

Elena...cea mai tareeeee!

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Lory nu trebuia sa plece, dar acum na oricum alina e o tampita prefacuta si panarama.big grinlory era tare si cea de 15 ani creata(cred ca olteanca)restul
ok (dorina mai asa da merge) apoi alina e o cacatalaughing)scuze expresia

| MalinaAndreea a răspuns:

Hello.py mie imi place d Loredana pentru ca este Moldoveanca si la fel sunt si eu +consider ca este cea mai frumoasa si cred ca va face fata probelorhappydeci succes Lory

| Razvan_3203 a răspuns:

Alina