| Catalina3920 a întrebat:

De curand am primit cadou o tableta archos 7 home tablet si as vrea sa stiu cum imi bag internet pe ea am internet pe modem stiti cumva daca imi trebuie un cablu cu un cap care sa incapa pe tableta si un cap in care sa intre modemul daca da spuneti-mi si mie unde gasesc aceal cablu in campulung muscel si daca nu cum imi bag internet pe tableta?

1 răspuns:
| Toxic0 a răspuns:

Pai trebuie cablu, il gasestu la campulung, pentru ca sunt rare, si asa daca esti langa cineva cu tableta, ala intra la conexiunea wi-fi si are si el net.
Daca vrei poti sa ai net si pe tableta si pe telefon, cu acel cablu, pe gratis.
Iti trebuie un cablu cu un cap care sa incapa in tableta, si un cablu in care sa poata intra modemul acela.
Sper ca te-am ajutat.