| Kokolina a întrebat:

De curand am vazut la televizor filmul "Kidnap my heart" si mi-a placut foarte mult.Stiti vreun site de pe care sa-l downloadez?

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Il am da-mi id tau si ti-l dau ok?

| Marynela_Mary_1996 a răspuns (pentru AnemonaP):

Buna il vreau si eu daca il mai ai pe adresa papadie_marinelalaughing

| Laly_4113 a răspuns:

Nu stiu de unde il poti downloada dar poate poti s ail vezi daca il gasesti pe watch-movies-links.net papa

| Larette a răspuns:

De downloadat nu stiu de unde sa il downloadezi dar si mie mi-a placut foarte mult cand l-am vazut. E cool filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuju da daca il gasesty da-mi si mie situ pe id-ul asta smekeru_vica2000 plz raman recunascator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut rost d film ca il vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut filmul dar nu de la inceput...andra333 te rog sa bagi in lista id-ul meu: simix97, il vreau si eu

| AnDrEiUtZzA a răspuns:

Pai intra pe google si scrii numele filmului si o sa ti de si download