| KellyK13M a întrebat:

De curand m-am imprietenit cu cineva pe mess ce as putea discuta el? plzz raspundeti

5 răspunsuri:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Despre ce ii place sa faca(hobby-uri), Despre lucrurile pe care le aveti in comun.Despre lucruri care va intereseaza pe amandoi.

| Morenna10 a răspuns:

Despre pasiuni, despre trecut, al tau, al acelei persoane... daca stai sa te gandesti bine sunt multe lucruri pe lumea asta care merita discutatewinking

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Ideile apar pe parcursul discutiei, de exemplu, de la cati ani ani poti ajunge la care sunt cei mai buni prieteni. puteti discuta despre hobbyuri, profesii de viitor, vise si dorinte, viata de elev, puteti face schimb de bancuri, de bloguri, pasiuni, jocurile preferate, muzica preferata, cartile preferate, locul in care ati vrea sa traiti si mai sunt zeci de idei, trebuie doar sa le "descoperi".

bafta ^^

| Madilyn a răspuns:

Pai daca te`ai imprietenit cu el de curand, inseamna ca nu-l cunoasti prea bine. Discutati despre voi : despre ce va place si ce nu, despre vacante, despre preferintele muzicale, despre ce amintiri aveti, despre intamplari jenante, caraghioase, etc...big grin

| ionica56 a răspuns:

Pai, ati putea vorbi despre jocuri.filme ce va place sa faceti cel mai mult.
Jucati fazan e distractivlaughing
Daca aveti prieten \prietena.
DacA E baiat vb si voi asa.mai deschis ca doar e pe mess.laughing
Take care!:*