| xUnderground a întrebat:

De curand mi-am instalat gta san andreas si mi-am pus niste masini si biciclete noi. Credeam ca va fi mult mai bine asa, dar imi provoaca mare lag si as vrea sa scot tot ce am bagat in plus.Problema este ca nu stiu cum, l-am sters si l-am reinstalat si tot cu masinile si bicicletele pe care le-am adaugat eu era. Cum le pot scoate din joc si sa revina la normal?

1 răspuns:
| Marian_Covaci_1999 a răspuns:

Asa asculta aici:Apasa clik 2 pe joc, properties, compatibility si dupacea disable visual themes daca nu merge copie toate masinile din joc (in afara de cele care vrei sa le scoti) si copiele intr-un folder cu acelasi nume ca si folderul unde is toate masinile si dupa acea copie folderul de pe desktop in locu celui cu masinile in plus bafta.