| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

De curand tata a zis ca prajeste niste cartofi a taiat un cartof pe jumate si era mancat pe dinauntru in forma de cruce i-am facut niste poze.Am bagat-o la poza mea pe TPU sa va uitati si voistraight facecredeti in semnele astea?

Răspuns Câştigător
| madasuk a răspuns:

Mama :O asta a mai fost si la tv la styri dar era altfel da cica insemna ca vn Dzeu ca o sa aiba noroc anul acesta si multe altele. dar sincera sa fiu chiar nu stiu thinking sad

10 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Am gasit si eu asemenea anomalie in tuberculul de cartof! --- nu i-am acordat nicio semnificatie decat aceea ca este vorba de o boala specifica solanacelor! ---vremea ghicitoarelor a apus! Numai bine!

| Mirruna a răspuns:

Clar NU! e un cartof stricat si nimic mai mult oh go on.

| mdany a răspuns:

Deci inca nu am mai vazut asa ceva in viata mea. Eventual niste adancituri sau innegreli provocate de anumite insecte. Dar asa ceva inca nu. WOW.

| DanuTzCarbon a răspuns:

Nu cred ca e adevarat iti zic eu ca nu cred ca odata am taiat si eu un cartof si am gasit in forma de X deci eu zic ca eu coincidentza

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Eu cred ca este un semn de la Dumnezeu se mai intampla din astea pot fi si coincidente

| Dudă a răspuns:

Ohh, da! Şi eu am găsit o cruce într-un salam! Da' îmi era foame şi am scris în el ''I love Satan'' cu o scobitoare şi l-am mâncat. big grin

| CelMaiBlogger a răspuns:

Nu.Simpla coincidenta.Bafta

| zapa1 a răspuns:

Sincer eu nu cred in asa ceva
Daca in interiorul cartofului este un semn care seamana cu o cruce nu inseamna nimic.ESte doar o pura coincidenta.ASta este doar parerea meabig grin

| Kinderrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Parca am fi in Evul Mediu " woooooow o cruce intr-un cartof woooow " Eu cred ca e o coincidenta si oricum nu stiu cum sa iti explic da... God doesn't exist straight face

| blajpaty a răspuns:

Nu eu zic ca e o simpla coincidenta parerea mea...nu te mai gandi la lucruri rele in viata aceasta...gandeste pozitivbig grin