| maryelena a întrebat:

De doua saptamani incoace ma simt foarte rau, zilnic am greturi, nu exista zi in care sa nu-mi fie rau. De la ce provin greturile? ca oricum relatii sexuale nu am mai intretinut de un an si ceva. Mama mi-a zis ca poate de la atmosfera ma simt asa. Dar eu nu cred, sunt deja 2 saptamani si tot la fel ma simt.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate ai o parazitoza intestinala, poate fi de vina colecistul. De ce nu te duce mama ta la medicul de familie, e pacat sa te chinui asa.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu te doare si altceva... poate fi de la bila sau apendicita

| adelfinul a răspuns:

Mergi repede la medic. Analize si consult de specialitate. URGENT!

| cristinela a răspuns:

Posibil sa fi mancat ceva si sa fi deranjat bila.Sau pot fi o gramada de alte chestii, doar un medic poate sa iti spuna exact.

| bianka_7238 a răspuns:

Du-te la medic