| Karashi a întrebat:

De fiecare data cand am incercat sa importez un video downald de pe YouTube in Windows Muvie Maker imi aparea asta:The file C:\Documents and Settings\TEST\My Documents\My Videos\RealPlayer Downloads\Fullmetal Alchemist Bratja Hermanos. flv is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker.
De ce nu pot sa importez video respectiv? Cum as putea sal importez? Va rog ajutati-ma!^_^Sa nu uitam ca dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Dupa cum observi, extensia fisierului este. flv (Flash Video), ceea ce Movie Maker nu-l suporta. Intra pe site-ul acesta, alege optiunea 'AVI Video (. avi)' sau 'Windows Media Video (. wmv)', insereaza link-ul YouTube in spatiul liber si apoi confirma. Dupa ce descarci noul fisier transformat, il poti importa in Movie Maker. http://benderconverter.com/

1 răspuns:
| xr3Belx a răspuns:

Relix eu nu inteleg... ce link trebiue sa insertez?