| Patrykya777 a întrebat:

De fiecare dată când doresc să postez sau să scriu ceva pe Facebook îmi apare un text scris întortocheat și nu se trimite mesajul până nu „traduc" eu ceea ce scrie. Apare că este cod de securitate, însă am contul de doi ani și numai de acum câteva zile a început să apară. Mă puteți ajuta, vă rog?

Răspuns Câştigător
| Crrisstti a răspuns:

Inseamna ca o postare anterioara de-a ta a fost raportata de cineva ca fiind Spam sau altceva.
De aceea ti se cere acel cod de securitate.
O sa-ti dispara dupa ceva timp, depinde pe ce perioada ai primit aceasta restrictie de la Facebook.

| Patrykya777 explică (pentru Crrisstti):

Of, deci bănuiesc că va dispărea după ce mă voi obișnui și apoi îi voi simți lipsa... Mulțumesc, sper să fie așa cum zici.

1 răspuns: