| maryelena a întrebat:

De fiecare data cand intru pe Windows movie maker, merge sa pun poze dar cand vreau sa atasez o melodie imi da eroare si imi zice: The selected file is not valid or is corrupted. Si doar am pus o melodie in format mp3, am incercat mai multe melodii si tot nu a mers. Am reinstalat programul din nou, dar tot asa face.

2 răspunsuri:
| ray_1368 a răspuns:

Poate e o problema din program. Oricum cauta altceva, si eu am faculfilmulete pentru proiecte si in ziua prezentarii s-au stricat oate, dadeau erori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema la codec-uri, nu știu sa îți spun exact ce și cum.
și eu am pățit asa.