| alina14 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa copy ceva din "My computer" pe desktop, se copie de 2 ori, de ce? si daca vreau sa sterg una ca sa nu mai fie 2 se sterg amandoua deodata... Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Fredie a răspuns:

Da mi un exemplu concret pls.Nu am mai auzit de asa ceva.pana acum. Singura explicatie ar fi existenta unui virus.sau ceva similar.

| ExpertHost a răspuns:

Pai poate pentru ca ii dai tu sa copie de 2 ori. Oricum, evita sa incarci desktopul cu o gramada de chestii pentru ca iti va ingreuna sistemul. Cu ce le copiezi? cu Ctrl+c si Ctrl+v sau le selectezi si ii dai "send to desktop " sau din click drepta -> copy to. si alegi locatia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
In loc de copy, poate dai shortcuts.Incearca sa iei folderul cu click dreapta, apoi sa dai pe copy here. Sper sa mearga!
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic