| lololololol a întrebat:

De juma' de ora caut pe net vreun site, un program unde pot privi minimax. ( pentru fratemiu.:| ) Daca stiti vreun program care MERGE, datimil va rog... app: am incercat pe http://www.cool-digitv.net, nu merge...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu aia de la internet, ca ei stiu mai binetongue

| Nuuu a răspuns:

Daca ai mozila de asta nu merge cool digitv.net.sa incerci in internet explorer

| lololololol explică:

Doamne... v'am rugat sa imi spuneti un program cu care pot privi un canal... nu sa imi spuneti naiba stie ce, mai bine taceti daca nu stiti nimic.

| lololololol explică:

@piticot... la tine merge? la mine NU