| Frau a întrebat:

De la cate fundite devin expert?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista stabilit un anumit numar de funde pentru a fi numit expert. Daca te uiti la COMUNITATEA, la primii 100 clasati, vei observa ca nu sunt experti cca 50%, desi au sute de funde. Pentru a fi expert trebuie sa ai o activitate sustinuta pe TPU, sa dai multe raspunsuri folositoare si inteligente, din mai multe categorii si echipa TPU iti va acorda titlul cand va socoti ca meriti. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Am să te dezamăgesc. Nu devii expertă în funcție de „fundițe", ci în funcție de gradul de calitate al postărilor tale pe site. :)
Poți ajunge expert chiar și la 80 de răspunsuri câștigătoare, exemplu: http://www.tpu.ro/utilizator/bsyh, la fel cum poți aduna peste 800 de fundițe și tot să nu fii expert, ca de exemplu: http://www.tpu.ro/utilizator/bvkk. Așadar după cum am mai spus-o, calitatea este cea care contează, și nu cantitatea. :)
O zi frumoasă!

| Psihiatra a răspuns:

Expertii TPU sunt alesi prin vot, si nu in functie de fundite.acestea iti dau doar puncte.trebuie sa ai foarte multe raspunsuri folositoare si intelingente si sa ai o activitate remarcabila pe TPU.atunci vei deveni expert.mult noroc

| Gabi1335 a răspuns:

Nu este un numar stabilit cand TPU considera ca esti pregatit pentru a obtine acest titlu

| Lovely_9250 a răspuns:

Da de pe la 1000 de fundite le am numarat pe cele ale unui ezpert mai ai de facut fundite da-mi si mie un raspuns si sigur iti dau o fundita