| LaviniuA a întrebat:

De multi tineri nu se simt bine in club?

Adica vad grupuri mici, baieti si fete, beau, danseaza.
Dar baiatul si fata nu danseaza impreuna cu adevarat. Parca e o bariera intre ei. El se uita dupa ea, la formele ei, se vede ca ii place si atat. Nu se ating ca sa se excite, nu se tin in brate.
Parca fetele se simt bine, dar baietii nu.

Eu stiam ca oamenii cand beau le e mai usor sa se apropie, sa formeze cupluri.
Nu e vorba ca e muzica prea tare si nu pot vorbi, ca unele grupuri sunt pe langa club, unde muzica e mai incet.
Deci ce se intampla? Baietii nu mai stiu sa fie baieti si sa cucereasca o fata?

2 răspunsuri:
| IL0VEDINER0 a răspuns:

Nu trebuie ca fiecare baiat sa f*ta toate fetele din club. Poate au iubite acasa, poate pur si simplu doresc sa se distreze si atat.

| Delyae a răspuns:

Că se cheamă Control.