| MysticWayz a întrebat:

De obicei, de fapt mereu laughing baietii din clasa de la mine deschid sau cel putin incearca sa deschida sutienele fetelor, printre care si eu.
Cum sa il inchid mai repede? laughing Adica sa nu ma mai duc cu fetele carora reusesc sa le deschida sutienul la baie sa si`l inchida.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

La fel cum ei ţi-l deschid aşa aiurea, tu să îl închizi tot aşa. Îţi întorci singurică mâinile şi te chinui sub bluză. Ce poate fi atât de greu?
Şi cum spunea şi GânduriAlbe, dacă ai avea puţină demnitate le-ai trosni câteva undeva de ar umbla ciudat o săptămână.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Doamne. Nu ştiu, voi chiar nu gândiţi, e evident că ţie îţi face plăcere ca ei să facă asta, dacă ai avea puţin respect faţă de tine nu le-ai permite. Trebuie să mergi la baie. Baftă!

| RamiFlore a răspuns:

Am impresia sau tu nu ai nimic de sa le reprosezi baietilor? Daca era sa nu iti placa, te impuneai si ii reclamai dirigintei.
Problema nu e cum sa inchizi mai repede sutienul ci sa nu se mai intample!

| Libelle a răspuns:

Ai putea să-ţi iei sutien care se închide în faţă.

| Amy a răspuns:

Sunt de acord cu @GanduriAlbe... banuiesc ca esti in gimnaziu... numai acolo intalnesti astfel de specimene.

| JadeMallow a răspuns:

Pai poti sa iti iei si bustiera...