| Aleeeeeeee a întrebat:

De pe ce site pot descarca obiecte gratuite pentru The Sims 1 happy happy
dau fundita happy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Www.thesimsresource.com poti descarca lucruri haine pentru simt 1-2-3:D
scuze pentru raspunsul anterior n-am citit intrebarea cu atentie:D

| inaki a răspuns:

Aici

| AnMa a răspuns:

Si eu era sa scriu o gramada pentru ca am intels pentru sims 3 laughing adica numai sims 3 gandesc si am inceput sa iti explic cum trebuie le bagi etc in orice caz sper sa iti foloseasca site-urile pe care ti le-am trms

| MileyCyurs17 a răspuns:

Vreau sa descarc simis 1

| sonia_3318 a răspuns:

Pimp_my _sims si eu vreau fundita (glumeam) :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.aroundthesims.com/