| Sconcsiş a întrebat:

De unde ati aflat de TPU.ro?

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Google. Ce ne-am face fara el? big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Cautam pe google niste informatii si am dat de o intrebare la TPU in legatura cu ce cautam. Am analizat si observat site-ul, mi s-a parut frumos si util si m-am inscris.Si nu regret deloc.

| ImmortalQueen a răspuns:

Am intrat din greseala pe TPU si dupa mi-am facut cont deoarece mi-a placut. E un site interesant pentru ca poti sa ii ajuti pe ceilalti si ceilalti te pot ajuta pe tine.

Byehappy:*

| shadovv a răspuns:

Punand intrebari stupide pe google... e ciudat ca mereu ma redirectiona aici.

| Sconcsiş explică:

Ca si shadowhek laughing

| Frau a răspuns:

De la o prietenahappy

| Diana498 a răspuns:

Eu am intrat de multe ori pe TPU dar nu imi faceam cont... punand pe google tot felul de intrebari laughing si pana la urma m-am enervat si mi-am facut cont straight face si acum "voila-de vezi" iata-ma pe TPU smug :X rolling on the floor tu?

| Genesis29 a răspuns:

DE pe google!

| Laurici :x a răspuns:

Poy, am scris ceva pe google, o intrebare si mi-a dat un site de pe t pu in care era postat o intrebare asemanatoare, si mi-a placut site-ul si mi-am facut cont happy tu?

| Ana a răspuns:

Din intamplare pe google

| xAvrilx a răspuns:

Am cautat p google sims parole si era site-ul asta.
Am nevoie d funda.Imi dai?happy

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pai puneam intrebari pe google si tot dadeam peste el pana m-am hotarat sa-mi fac cont big grin

| Fifylici a răspuns:

Cautam o chestie ca si ceilalti pe google, si ce sa vezi am dat se tpu.ro

| Kolp a răspuns:

Am mai cautat pe net diverse si de multe ori ma directionat aici:-X, si m-am decis sa-mi fac cont

| mrclaust a răspuns:

Am dat pe google o intrebare care era si pe TPU si asa am dat de TPU... de atunci ma ajutat mult...

| A_7901 a răspuns:

De dupe netlaughing. N-ai ce intreba si te-ai gandit sa umpi site-ul de prosti? silly

| PaullaDeDe a răspuns:

De la prietena mea cea mai buna tuh?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus odata o intrebare si mi- asparut site-ul.

| dolshedolcik a răspuns:

De la varamea

| Sergiuuuu a răspuns:

Nu stiu, cred ca de pe google, dar de cand am dat de TPU aproape in fiecare zi sunt pe site happy